Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko 3 0 0 36:4 6
Chorvatsko 2 1 0 23:26 5
Rusko 1 2 0 4:12 4
Bělorusko 0 3 0 8:29 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pondělí 7. 8. 2017 4 16:00 Chorvatsko Rusko 2:1 Hroši
  7 18:00 Nizozemsko Bělorusko 9:0 Strawberry Field
Úterý 8. 8. 2017 11 14:00 Rusko Nizozemsko 1:9 MBS
  12 16:00 Bělorusko Chorvatsko 7:18 Hroši
Středa 9. 8. 2017 19 14:00 Rusko Bělorusko 2:1 MBS
  20 16:00 Nizozemsko Chorvatsko 18:3 Hroši


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Španělsko 3 0 0 12:2 6
Velká Británie 2 1 0 24:16 5
Polsko 1 2 0 25:29 4
Rakousko 0 3 0 11:25 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pondělí 7. 8. 2017 1 13:00 Španělsko Polsko 5:1 Wels
  5 17:00 Velká Británie Rakousko 10:0 Wels
Úterý 8. 8. 2017 9 13:00 Polsko Velká Británie 12:13 Wels
  13 17:00 Rakousko Španělsko 0:3 Wels
Středa 9. 8. 2017 17 13:00 Španělsko Velká Británie 4:1 Wels
  21 17:00 Polsko Rakousko 12:11 Wels


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Německo 3 0 0 54:8 6
Francie 2 1 0 43:11 5
Slovensko 1 2 0 15:36 4
Gruzie 0 3 0 6:63 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pondělí 7. 8. 2017 2 13:00 Německo Gruzie 24:0 Trnava
  6 17:00 Francie Slovensko 11:0 Trnava
Úterý 8. 8. 2017 10 13:00 Gruzie Francie 2:24 Trnava
  14 17:00 Slovensko Německo 0:21 Trnava
Středa 9. 8. 2017 18 13:00 Německo Francie 9:8 Trnava
  22 17:00 Slovensko Gruzie 15:4 Trnava


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Česká republika 3 0 0 44:1 6
Belgie 2 1 0 16:20 5
Ukrajina 1 2 0 19:25 4
Litva 0 3 0 5:38 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pondělí 7. 8. 2017 3 14:00 Belgie Ukrajina 8:3 MBS
  8 19:00 Česká republika Litva 15:0 MBS
Úterý 8. 8. 2017 15 18:00 Litva Belgie 0:8 Strawberry Field
  16 19:00 Ukrajina Česká republika 1:12 MBS
Středa 9. 8. 2017 23 18:00 Ukrajina Litva 15:5 Strawberry Field
  24 19:00 Česká republika Belgie 17:0 MBS


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 10. 8. 2017 A4 vs. D4 25 15:00 Bělorusko Litva 14:0 Hroši
  A3 vs. D3 26 15:00 Rusko Ukrajina 7:10 MBS
Pátek 11. 8. 2017 B3 vs. C3 27 11:00 Polsko Slovensko 17:4 MBS
  B4 vs. C4 28 13:00 Rakousko Gruzie 17:1 Hroši
  QF 29 15:00 Nizozemsko Velká Británie 11:1 MBS
  QF 30 17:00 Španělsko Chorvatsko 10:0 Hroši
  QF 31 18:00 Německo Belgie 1:3 Strawberry Field
  QF 32 19:00 Česká republika Francie 5:1 MBS
Sobota 12. 8. 2017 D3 vs. C3 35 11:00 Ukrajina Polsko 10:2 Kraví hora
  L29 vs. L31 34 11:00 Německo Velká Británie 5:3 MBS
  C4 vs. A4 33 13:00 Gruzie Bělorusko 3:13 Hroši
  SF 36 15:00 Belgie Nizozemsko 5:10 MBS
  L30 vs. L32 37 17:00 Chorvatsko Francie 3:9 Hroši
  D4 vs. B4 38 17:00 Litva Rakousko 3:8 Kraví hora
  C3 vs. A3 39 18:00 Slovensko Rusko 3:1 Strawberry Field
  SF 40 19:00 Španělsko Česká republika 3:7 MBS
Neděle 13. 8. 2017 o 5. 41 10:00 Německo Francie 5:1 MBS
  A3 vs. B3 42 11:00 Rusko Polsko 8:1 Hroši
  A3 vs. B3 43 11:00 Slovensko Ukrajina 6:10 Hroši
  o 3. 44 14:00 Španělsko Belgie 2:3 MBS
  o 7. 45 15:00 Velká Británie Chorvatsko 12:4 Hroši
  C4 vs. D4 47 15:00 Gruzie Litva 0:8 Kraví hora
  A4 vs. B4 46 15:00 Bělorusko Rakousko 3:4 Strawberry Field
  final 48 19:00 Česká republika Nizozemsko 9:10 MBS



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací