Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Úterý 2. 7.2019 |
|
2 |
11:00 |
Nizozemsko |
Francie |
8:4 |
Hřiště A |
|
|
|
1 |
18:00 |
Itálie |
Belgie |
14:4 |
Hřiště B |
|
Středa 3. 7.2019 |
|
11 |
12:30 |
Belgie |
Nizozemsko |
2:24 |
Hřiště A |
|
|
|
13 |
15:00 |
Francie |
Itálie |
2:13 |
Hřiště A |
|
Čtvrtek 4. 7.2019 |
|
17 |
14:00 |
Francie |
Belgie |
19:18 |
Hřiště B |
|
|
|
20 |
15:00 |
Itálie |
Nizozemsko |
11:17 |
Hřiště A |
|
Pátek 5. 7.2019 |
A3 vs. B4 |
22 |
10:00 |
Francie |
Maďarsko |
15:0 |
Hřiště B |
|
|
A1 vs. B2 |
25 |
14:00 |
Nizozemsko |
Německo |
11:3 |
Hřiště A |
|
Sobota 6. 7.2019 |
A3 vs. B3 |
34 |
11:30 |
Francie |
Rusko |
11:1 |
Hřiště A |
|
|
|
35 |
17:00 |
Nizozemsko |
Itálie |
5:7 |
Hřiště A |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Úterý 2. 7.2019 |
|
3 |
14:00 |
Rusko |
Německo |
7:17 |
Hřiště A |
|
|
|
4 |
18:00 |
Česko |
Maďarsko |
17:2 |
Hřiště A |
|
Středa 3. 7.2019 |
|
12 |
17:00 |
Maďarsko |
Rusko |
6:13 |
Hřiště B |
|
|
|
14 |
18:00 |
Německo |
Česko |
10:13 |
Hřiště A |
|
Čtvrtek 4. 7.2019 |
|
19 |
17:00 |
Německo |
Maďarsko |
13:2 |
Hřiště B |
|
|
|
21 |
18:00 |
Česko |
Rusko |
17:2 |
Hřiště A |
|
Pátek 5. 7.2019 |
B3 vs. A4 |
23 |
11:00 |
Rusko |
Belgie |
11:8 |
Hřiště A |
|
|
B1 vs. A2 |
27 |
17:00 |
Česko |
Itálie |
1:2 |
Hřiště A |
|
Sobota 6. 7.2019 |
A4 vs. B4 |
29 |
09:00 |
Maďarsko |
Belgie |
12:15 |
Hřiště A |
|
|
|
33 |
14:00 |
Česko |
Německo |
3:7 |
Hřiště A |
|
Skupina C (B-Pool)
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Úterý 2. 7.2019 |
|
5 |
10:00 |
Velká Británie |
Rumunsko |
20:0 |
Hřiště B |
|
|
|
6 |
12:00 |
Rakousko |
Slovensko |
10:3 |
Hřiště B |
|
|
|
7 |
15:00 |
Litva |
Ukrajina |
5:15 |
Hřiště B |
|
Středa 3. 7.2019 |
|
9 |
10:00 |
Rumunsko |
Rakousko |
5:24 |
Hřiště A |
|
|
|
8 |
11:00 |
Slovensko |
Litva |
21:13 |
Hřiště B |
|
|
|
10 |
14:00 |
Ukrajina |
Velká Británie |
1:12 |
Hřiště B |
|
Čtvrtek 4. 7.2019 |
|
16 |
10:00 |
Velká Británie |
Litva |
17:5 |
Hřiště A |
|
|
|
15 |
11:00 |
Ukrajina |
Rakousko |
4:3 |
Hřiště B |
|
|
|
18 |
12:30 |
Slovensko |
Rumunsko |
16:6 |
Hřiště A |
|
Pátek 5. 7.2019 |
|
24 |
12:30 |
Litva |
Rumunsko |
16:1 |
Hřiště B |
|
|
|
26 |
15:00 |
Velká Británie |
Rakousko |
5:4 |
Hřiště B |
|
|
|
28 |
18:00 |
Ukrajina |
Slovensko |
7:8 |
Hřiště B |
|
Sobota 6. 7.2019 |
|
30 |
09:00 |
Rumunsko |
Ukrajina |
2:6 |
Hřiště B |
|
|
|
31 |
11:00 |
Rakousko |
Litva |
6:5 |
Hřiště B |
|
|
|
32 |
14:00 |
Slovensko |
Velká Británie |
13:9 |
Hřiště B |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací