Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tempo Praha 4 0 0 42:18 8
Arrows Ostrava 3 1 0 48:21 7
Sokol Hluboká 2 2 0 31:24 6
Třebíč Nuclears 1 3 0 23:28 5
Technika Brno 0 4 0 14:67 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 14. 6. 2019 4 09:00 Třebíč Nuclears Technika Brno 11:1 Hřiště A - Technika
  7 11:15 Arrows Ostrava Sokol Hluboká 6:5 Hřiště A - Technika
  10 13:30 Tempo Praha Třebíč Nuclears 8:5 Hřiště A - Technika
  12 15:45 Technika Brno Arrows Ostrava 3:23 Hřiště A - Technika
  14 18:00 Tempo Praha Sokol Hluboká 6:3 Hřiště A - Technika
Sobota 15. 6. 2019 15 09:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava 2:12 Hřiště A - Technika
  18 11:15 Technika Brno Tempo Praha 3:17 Hřiště A - Technika
  20 13:30 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears 7:5 Hřiště A - Technika
  22 15:45 Arrows Ostrava Tempo Praha 7:11 Hřiště A - Technika
  24 18:00 Sokol Hluboká Technika Brno 16:7 Hřiště A - Technika


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 5 0 0 61:16 10
Draci Brno 4 1 0 29:30 9
SaBaT Praha 3 2 0 27:21 8
Eagles Praha 2 3 0 34:24 7
Kotlářka Praha 1 4 0 17:48 6
Klasik Frýdek-Místek 0 5 0 21:50 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 13. 6. 2019 1 18:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha 3:1 Hřiště A - Technika
  2 18:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno 0:13 Hřiště B - Hroši
  3 18:00 Eagles Praha Draci Brno 5:6 Hřiště C - Draci
Pátek 14. 6. 2019 5 09:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno 7:20 Hřiště B - Hroši
  6 09:00 Draci Brno SaBaT Praha 3:2 Hřiště C - Draci
  9 11:30 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek 8:6 Hřiště C - Draci
  8 12:00 Kotlářka Praha Eagles Praha 2:9 Hřiště B - Hroši
  11 15:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha 6:4 Hřiště B - Hroši
  13 17:30 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek 10:8 Hřiště B - Hroši
Sobota 15. 6. 2019 16 09:00 Eagles Praha Klasik Frýdek-Místek 13:2 Hřiště B - Hroši
  17 09:00 Draci Brno Kotlářka Praha 11:1 Hřiště C - Draci
  19 11:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha 6:4 Hřiště B - Hroši
  21 13:00 Klasik Frýdek-Místek Kotlářka Praha 5:6 Hřiště B - Hroši
  23 15:00 Eagles Praha SaBaT Praha 3:8 Hřiště B - Hroši
  25 17:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno 16:1 Hřiště B - Hroši


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 16. 6. 2019 SF 26 09:00 Tempo Praha Draci Brno 8:1 Hřiště A - Technika
  SF 27 09:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava 16:1 Hřiště B - Hroši
  4.B vs 4.A 28 11:15 Eagles Praha Třebíč Nuclears 7:0 Hřiště A - Technika
  9.-11. 29 11:15 Kotlářka Praha Technika Brno 21:2 Hřiště B - Hroši
  o 3. 30 13:30 Draci Brno Arrows Ostrava 4:5 Hřiště A - Technika
  o 5. 31 13:30 SaBaT Praha Sokol Hluboká 16:1 Hřiště B - Hroši
  9.-11. 33 15:45 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek 5:17 Hřiště B - Hroši
  Fin. 32 16:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha 13:2 Hřiště A - Technika



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací