Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tchaj-wan 8 1 0 113:19 17
Japonsko 7 2 0 94:24 16
Kuba 7 2 0 74:24 16
Česko 4 4 0 68:65 12
Jihoafrická repubika 1 7 0 36:105 9
Fiji 0 8 0 5:206 8
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 26. 7. 2019 2 10:00 Česko Japonsko 0:21 Aspac Youth
  5 14:00 Jihoafrická repubika Fiji 28:2 Shan-Hwa
  6 18:30 Kuba Tchaj-wan 2:4 Aspac Youth
Sobota 27. 7. 2019 7 10:00 Česko Fiji 30:1 Aspac B
  10 14:00 Kuba Japonsko 0:6 Aspac Youth
  12 18:30 Tchaj-wan Jihoafrická repubika 19:0 Aspac Youth
Neděle 28. 7. 2019 13 10:00 Fiji Kuba 1:27 Aspac B
  15 14:00 Česko Jihoafrická repubika 21:4 Aspac B
  18 18:30 Japonsko Tchaj-wan 7:4 Aspac Youth
Pondělí 29. 7. 2019 20 10:00 Fiji Japonsko 0:30 Aspac Youth
  23 14:00 Jihoafrická repubika Kuba 0:13 Shan-Hwa
  24 18:30 Tchaj-wan Česko 16:0 Aspac Youth
Úterý 30. 7. 2019 28 14:00 Jihoafrická repubika Japonsko 0:15 Aspac Youth
  29 14:00 Česko Kuba 0:5 Shan-Hwa
  30 18:30 Fiji Tchaj-wan 0:32 Aspac Youth
Čtvrtek 1. 8. 2019 34 10:00 Jihoafrická repubika Austrálie 4:7 Aspac B
  31 10:00 Japonsko Venezuela 4:1 Aspac Youth
  35 14:00 Česko Itálie 8:1 Aspac B
Pátek 2. 8. 2019 40 10:00 Jihoafrická repubika Itálie 0:10 Aspac B
  37 10:00 Kuba Venezuela 5:4 Aspac Youth
  42 14:00 Fiji Austrálie 0:15 Shan-Hwa
  39 18:30 Tchaj-wan Mexiko 11:1 Aspac Youth
Sobota 3. 8. 2019 48 09:30 Česko Austrálie 9:2 Aspac B
  41 12:00 Česko USA 0:15 Aspac B
  38 12:00 Japonsko Korea 8:7 Aspac Youth
  44 14:00 Japonsko Mexiko 3:8 Aspac Youth
  45 18:30 Tchaj-wan Venezuela 14:6 Aspac Youth
Neděle 4. 8. 2019 Super Round 3 vs 4 49 14:00 Kuba Korea 2:1 Aspac Youth
  Super Round 1 vs 2 50 18:30 Japonsko Tchaj-wan 0:4 Aspac Youth


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
USA 6 2 0 118:21 14
Mexiko 5 3 0 43:40 13
Korea 4 5 0 67:46 13
Itálie 3 5 0 34:68 11
Venezuela 3 5 0 57:45 11
Austrálie 2 6 0 30:76 10
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 26. 7. 2019 1 10:00 Venezuela Itálie 15:0 Aspac B
  3 14:00 Austrálie USA 0:10 Aspac B
  4 14:00 Mexiko Korea 0:7 Aspac Youth
Sobota 27. 7. 2019 8 10:00 Korea Austrálie 13:0 Aspac Youth
  9 14:00 Venezuela USA 7:6 Aspac B
  11 14:00 Itálie Mexiko 0:1 Shan-Hwa
Neděle 28. 7. 2019 14 10:00 Venezuela Mexiko 6:10 Aspac Youth
  17 14:00 Austrálie Itálie 4:6 Shan-Hwa
Pondělí 29. 7. 2019 19 10:00 Mexiko Austrálie 21:2 Aspac B
  21 14:00 Itálie USA 1:28 Aspac B
  22 14:00 Venezuela Korea 5:6 Aspac Youth
Úterý 30. 7. 2019 25 10:00 Austrálie Venezuela 0:13 Aspac B
  26 10:00 Korea Itálie 11:0 Aspac Youth
  27 14:00 USA Mexiko 1:2 Aspac B
Středa 31. 7. 2019 přeloženo z 28.7: 16 10:00 USA Korea 12:11 Aspac Youth
Čtvrtek 1. 8. 2019 32 14:00 Mexiko Kuba 0:10 Aspac Youth
  36 14:00 USA Fiji 28:0 Shan-Hwa
  33 18:30 Korea Tchaj-wan 3:9 Aspac Youth
Sobota 3. 8. 2019 43 10:00 Korea Kuba 8:10 Aspac Youth
  46 10:00 Itálie Fiji 16:1 Shan-Hwa
  47 14:00 USA Jihoafrická repubika 18:0 Aspac B



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací