Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Kuba 5 0 0 49:11 10
Japonsko 3 2 0 53:33 8
Venezuela 3 2 0 53:42 8
Tchaj-wan 2 3 0 58:42 7
Austrálie 2 3 0 38:37 7
Rusko 0 5 0 5:91 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 8.2009 1 09:30 Kuba Austrálie 9:1 Intercontinental
  3 14:00 Tchaj-wan Venezuela 14:15 Intercontinental
  5 18:30 Rusko Japonsko 0:20 Intercontinental
Neděle 16. 8.2009 7 10:00 Austrálie Rusko 15:2 Intercontinental
  9 14:00 Tchaj-wan Japonsko 12:15 Intercontinental
  11 18:30 Venezuela Kuba 2:12 Intercontinental
Pondělí 17. 8.2009 13 10:00 Rusko Tchaj-wan 1:19 Taichung
  15 14:00 Venezuela Austrálie 9:8 Taichung
  17 18:30 Japonsko Kuba 2:5 Taichung
Úterý 18. 8.2009 19 10:00 Japonsko Venezuela 7:6 Taichung
  21 14:00 Kuba Rusko 16:1 Taichung
  23 18:30 Austrálie Tchaj-wan 4:8 Taichung
Středa 19. 8.2009 25 10:00 Venezuela Rusko 21:1 Intercontinental
  27 14:00 Japonsko Austrálie 9:10 Intercontinental
  29 18:30 Tchaj-wan Kuba 5:7 Intercontinental


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
USA 5 0 0 88:9 10
Korea 4 1 0 46:18 9
Mexiko 3 2 0 51:32 8
Nizozemsko 2 3 0 34:41 7
Hongkong 1 4 0 15:85 6
Česká republika 0 5 0 13:62 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 8.2009 2 09:30 Hongkong USA 0:28 Taichung
  4 15:00 Korea Mexiko 5:4 Taichung
  6 19:30 Česká republika Nizozemsko 2:11 Taichung
Neděle 16. 8.2009 8 10:00 Mexiko Hongkong 20:3 Taichung
  10 14:00 USA Česká republika 18:1 Taichung
  12 18:30 Nizozemsko Korea 0:10 Taichung
Pondělí 17. 8.2009 14 10:00 USA Nizozemsko 15:1 Intercontinental
  16 14:00 Česká republika Mexiko 2:13 Intercontinental
  18 18:30 Hongkong Korea 0:16 Intercontinental
Úterý 18. 8.2009 20 10:00 Korea Česká republika 14:3 Intercontinental
  22 14:00 Nizozemsko Hongkong 16:6 Intercontinental
  24 18:30 Mexiko USA 6:16 Intercontinental
Středa 19. 8.2009 26 10:00 Nizozemsko Mexiko 6:8 Taichung
  28 14:00 USA Korea 11:1 Taichung
  30 18:30 Hongkong Česká republika 6:5 Taichung


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 8.2009 Opening Ceremony 0 13:30 Opening Ceremony Opening Ceremony -:- Intercontinental  
Pátek 21. 8.2009 A5 - B6 31 10:00 Austrálie Česká republika 15:0 Intercontinental
  B5 - A6 32 10:00 Hongkong Rusko 3:5 Taichung
  A1 - B4 33 14:00 USA Tchaj-wan 11:8 Intercontinental
  A2 - B3 34 14:00 Japonsko Mexiko 4:5 Taichung
  B1 - A4 35 18:30 Kuba Nizozemsko 13:3 Intercontinental
  B2 - A3 36 18:30 Korea Venezuela 5:11 Taichung
Sobota 22. 8.2009 Lost 33 - Lost 34 40 10:00 Tchaj-wan Japonsko 10:6 Intercontinental
  lost 31 - lost 32 38 10:00 Hongkong Česká republika 0:16 Taichung
  Winner 35 - Winner 36 39 14:00 Kuba Venezuela 9:0 Intercontinental
  Lost 35 - Lost 36 42 14:00 Nizozemsko Korea 4:5 Taichung
  Winner 33 - Winer 34 41 18:30 USA Mexiko 9:5 Intercontinental
  Winner 31 - Winner 32 37 18:30 Austrálie Rusko 10:0 Taichung
Neděle 23. 8.2009 Winner 40 - Winner 42 o 5. místo 44 10:00 Tchaj-wan Korea 11:0 Intercontinental
  Lost 40 - Lost 42 o 7. místo 43 10:00 Nizozemsko Japonsko 1:11 Taichung
  Lost 39 - Lost 41 o 3. místo 45 14:00 Venezuela Mexiko 10:11 Intercontinental
  Winner 39 - Winner 41 finále 46 18:30 Kuba USA 6:7 Intercontinental
  Closing Ceremony 0 21:30 Closing Ceremony Closing Ceremony -:- Intercontinental  



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací