Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 27. 8.2020 |
A |
1 |
15:00 |
SaBaT Praha |
Northwest Warriors |
6:5 |
Troja I |
|
Pátek 28. 8.2020 |
A |
6 |
08:40 |
Northwest Warriors |
Hroši Brno |
5:15 |
Troja II |
|
|
A |
9 |
13:00 |
Hroši Brno |
SaBaT Praha |
16:1 |
Troja I |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 27. 8.2020 |
B |
2 |
15:20 |
Eagles Praha |
Sokol Hluboká |
6:8 |
Troja II |
|
Pátek 28. 8.2020 |
B |
5 |
08:20 |
Sokol Hluboká |
Technika Brno |
11:10 |
Troja I |
|
|
B |
10 |
13:20 |
Technika Brno |
Eagles Praha |
5:21 |
Troja II |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 27. 8.2020 |
C |
3 |
17:20 |
Třebíč Nuclears |
Tempo Praha |
2:3 |
Troja I |
|
Pátek 28. 8.2020 |
C |
8 |
11:00 |
Tempo Praha |
Arrows Ostrava |
7:2 |
Troja II |
|
|
C |
11 |
15:20 |
Arrows Ostrava |
Třebíč Nuclears |
3:12 |
Troja I |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 27. 8.2020 |
D |
4 |
17:40 |
SK Kotlářka |
Hroch Brno |
14:4 |
Troja II |
|
Pátek 28. 8.2020 |
D |
7 |
10:40 |
Hroch Brno |
Klasik Frýdek-Místek |
5:7 |
Troja I |
|
|
D |
12 |
15:40 |
Klasik Frýdek-Místek |
SK Kotlářka |
8:5 |
Troja II |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 28. 8.2020 |
|
13 |
18:00 |
Northwest Warriors |
Hroch Brno |
6:7 |
Troja I |
|
|
|
14 |
18:00 |
Technika Brno |
Arrows Ostrava |
3:10 |
Troja II |
|
Sobota 29. 8.2020 |
|
15 |
08:20 |
Hroši Brno |
SK Kotlářka |
11:1 |
Troja I |
|
|
|
16 |
08:40 |
Sokol Hluboká |
Třebíč Nuclears |
7:6 |
Troja II |
|
|
|
17 |
10:40 |
Klasik Frýdek-Místek |
SaBaT Praha |
6:5 |
Troja I |
|
|
|
18 |
11:00 |
Tempo Praha |
Eagles Praha |
2:6 |
Troja II |
|
|
|
19 |
13:00 |
Arrows Ostrava |
Northwest Warriors |
7:12 |
Troja I |
|
|
|
20 |
13:20 |
Hroch Brno |
Technika Brno |
2:15 |
Troja II |
|
|
|
21 |
15:20 |
SK Kotlářka |
Třebíč Nuclears |
5:7 |
Troja I |
|
|
|
22 |
15:40 |
SaBaT Praha |
Tempo Praha |
3:1 |
Troja II |
|
|
|
23 |
17:40 |
Hroši Brno |
Sokol Hluboká |
7:3 |
Troja I |
|
|
|
24 |
18:00 |
Klasik Frýdek-Místek |
Eagles Praha |
3:16 |
Troja II |
|
Neděle 30. 8.2020 |
|
26 |
09:00 |
Arrows Ostrava |
Hroch Brno |
3:1 |
Troja II |
|
|
|
25 |
09:20 |
Northwest Warriors |
Technika Brno |
14:2 |
Troja I |
|
|
|
28 |
11:20 |
Třebíč Nuclears |
SaBaT Praha |
5:12 |
Troja II |
|
|
|
27 |
11:40 |
Klasik Frýdek-Místek |
Sokol Hluboká |
2:17 |
Troja I |
|
|
|
30 |
13:40 |
Tempo Praha |
SK Kotlářka |
0:2 |
Troja II |
|
|
nedohráno |
29 |
14:00 |
Hroši Brno |
Eagles Praha |
-:- |
Troja I |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací