Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tempo Praha 4 0 0 40:14 8
Piranhas Beroun 2 2 0 30:31 6
Baseball Plzeň 2 2 0 23:31 6
Blesk Jablonec 1 3 0 22:34 5
Miners Kladno 1 3 0 29:34 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 6.2021 A 1 09:00 Piranhas Beroun Tempo Praha 5:8 Hřiště A
  A 3 10:00 Miners Kladno Blesk Jablonec 6:12 Hřiště A
  A 5 11:00 Tempo Praha Baseball Plzeň 13:0 Hřiště A
  A 7 12:00 Piranhas Beroun Miners Kladno 3:14 Hřiště A
  A 9 13:00 Blesk Jablonec Baseball Plzeň 2:11 Hřiště A
  A 11 14:00 Miners Kladno Tempo Praha 4:13 Hřiště A
  A 13 15:00 Blesk Jablonec Piranhas Beroun 3:11 Hřiště A
  A 14 17:00 Baseball Plzeň Piranhas Beroun 6:11 Hřiště A
Neděle 6. 6.2021 A 17 09:00 Tempo Praha Blesk Jablonec 6:5 Hřiště A
  A 18 09:00 Baseball Plzeň Miners Kladno 6:5 Hřiště B


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Eagles Praha 4 0 0 34:14 8
Sokol Hluboká 2 2 0 35:24 6
SaBaT Praha 2 2 0 21:29 6
SK Kotlářka 2 2 0 27:24 6
SaB Orli Choceň 0 4 0 17:43 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 6.2021 B 2 09:00 SaBaT Praha SK Kotlářka 5:7 Hřiště B
  B 4 10:00 Eagles Praha SaB Orli Choceň 7:4 Hřiště B
  B 6 11:00 SK Kotlářka Sokol Hluboká 2:8 Hřiště B
  B 8 12:00 SaBaT Praha SaB Orli Choceň 8:4 Hřiště B
  B 10 13:00 SK Kotlářka Eagles Praha 4:6 Hřiště B
  B 12 14:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha 7:8 Hřiště B
  B 15 16:00 Sokol Hluboká Eagles Praha 6:10 Hřiště A
  B 16 18:00 SaB Orli Choceň SK Kotlářka 5:14 Hřiště A
Neděle 6. 6.2021 B 19 10:00 Eagles Praha SaBaT Praha 11:0 Hřiště A
  B 20 10:00 SaB Orli Choceň Sokol Hluboká 4:14 Hřiště B


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 6. 6.2021 5.-8. 21 11:30 Baseball Plzeň SK Kotlářka 3:12 Hřiště A
  5.-8. 22 11:30 SaBaT Praha Blesk Jablonec 13:5 Hřiště B
  SF. 23 12:30 Tempo Praha Sokol Hluboká 4:3 Hřiště A
  SF. 24 12:30 Eagles Praha Piranhas Beroun 6:2 Hřiště B
  o 7. 25 13:30 Baseball Plzeň Blesk Jablonec 4:10 Hřiště A
  o 9. 26 13:30 Miners Kladno SaB Orli Choceň 9:12 Hřiště B
  o 5. 28 14:30 SK Kotlářka SaBaT Praha 9:11 Hřiště A
  o.3 27 15:30 Sokol Hluboká Piranhas Beroun 13:0 Hřiště A
  Fin. 29 16:30 Tempo Praha Eagles Praha 5:15 Hřiště A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací