Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Francie 5 1 0 48:10 11
Turecko 5 1 0 41:13 11
Česko 4 2 0 27:18 10
Bulharsko 3 3 0 17:17 9
Belgie 3 3 0 29:21 9
Lotyšsko 1 5 0 12:43 7
Moldavsko 0 6 0 6:58 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Středa 16. 11.2022 1 09:30 Francie Bulharsko 5:0 field 1
  3 10:00 Česko Turecko 4:3 field 1
  5 10:30 Belgie Moldavsko 9:0 field 1
  7 11:00 Turecko Francie 5:4 field 1
  9 11:30 Bulharsko Lotyšsko 8:0 field 1
  11 12:00 Moldavsko Francie 1:15 field 1
  15 14:00 Belgie Česko 1:2 field 1
  16 14:00 Lotyšsko Francie 1:5 field 2
  19 15:00 Česko Bulharsko 2:3 field 1
  20 15:00 Lotyšsko Belgie 1:8 field 2
  21 15:30 Moldavsko Turecko 1:14 field 1
Čtvrtek 17. 11.2022 23 09:00 Česko Moldavsko 8:0 field 1
  25 09:30 Francie Belgie 11:1 field 1
  27 10:00 Turecko Lotyšsko 11:0 field 1
  29 10:30 Bulharsko Moldavsko 5:2 field 1
  30 10:30 Francie Česko 8:2 field 2
  31 11:00 Turecko Belgie 6:4 field 1
  33 11:30 Moldavsko Lotyšsko 2:7 field 1
  35 12:00 Bulharsko Turecko 0:2 field 1
  37 13:30 Lotyšsko Česko 3:9 field 1
  41 14:30 Belgie Bulharsko 6:1 field 1


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Litva 5 1 0 69:13 11
Rumunsko 4 2 0 26:24 10
Itálie 4 2 0 32:12 10
Německo 3 3 0 31:24 9
Nizozemsko 3 3 0 37:34 9
Řecko 2 4 0 18:32 8
Izrael 0 6 0 9:83 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Středa 16. 11.2022 2 09:30 Nizozemsko Litva 2:17 field 2
  4 10:00 Německo Itálie 6:2 field 2
  6 10:30 Rumunsko Nizozemsko 3:1 field 2
  8 11:00 Litva Řecko 15:4 field 2
  10 11:30 Rumunsko Itálie 3:1 field 2
  12 12:00 Litva Německo 5:0 field 2
  13 13:30 Izrael Rumunsko 2:12 field 1
  14 13:30 Řecko Nizozemsko 5:6 field 2
  17 14:30 Izrael Litva 1:22 field 1
  18 14:30 Řecko Německo 2:1 field 2
  22 15:30 Itálie Izrael 13:0 field 2
Čtvrtek 17. 11.2022 24 09:00 Rumunsko Německo 4:10 field 2
  26 09:30 Itálie Řecko 7:1 field 2
  28 10:00 Německo Izrael 13:2 field 2
  32 11:00 Nizozemsko Izrael 17:3 field 2
  34 11:30 Litva Rumunsko 10:2 field 2
  36 12:00 Nizozemsko Itálie 2:5 field 2
  38 13:03 Izrael Řecko 1:6 field 2
  39 14:00 Německo Nizozemsko 1:9 field 1
  40 14:00 Itálie Litva 4:0 field 2
  42 14:30 Řecko Rumunsko 0:2 field 2


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 18. 11.2022 B6-A7 43 08:30 Řecko Moldavsko 2:0 field 1
  A6-B7 44 08:30 Lotyšsko Izrael 2:0 field 2
  A1-B4 45 09:30 Turecko Nizozemsko 2:0 field 1
  A2-B3 46 09:30 Francie Itálie 2:0 field 2
  B2-A3 47 10:30 Rumunsko Česko 0:2 field 1
  B1-A4 48 10:30 Litva Belgie 2:0 field 2
  B5-W44 49 11:30 Německo Lotyšsko 2:1 field 1
  A5-W43 50 11:30 Bulharsko Řecko 0:2 field 2
  L45-L47 51 14:30 Nizozemsko Rumunsko 0:2 field 1
  L48-L46 52 14:30 Belgie Itálie 0:2 field 2
  W48-W46 53 16:00 Litva Francie 0:2 field 1
  W45-W47 54 16:00 Turecko Česko 2:0 field 2
Sobota 19. 11.2022 o 7. 55 08:30 Nizozemsko Belgie 0:2 field 1
  o 13. 56 08:30 Izrael Moldavsko 1:2 field 2
  o 5. 57 10:00 Rumunsko Itálie 2:0 field 1
  o 11. 58 10:00 Lotyšsko Bulharsko 0:2 field 2
  o 3. 59 11:30 Litva Česko 2:1 field 1
  o 9. 60 11:30 Německo Řecko 2:1 field 2
  o 1. 61 13:00 Francie Turecko 2:0 field 1



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací