Masters

Pořadí­
1.Draci Brno4937
2.Cardion Hroši Brno4700
3.Třebíč Nuclears4612
4.Arrows Ostrava4328
5.Rytíři Trutnov4309
6.Eagles Praha4196
7.Olympia Blansko4175
8.Hippos Brno4139
9.Ježci Jihlava4113
10.Sokol Hluboká4109
11.SaB Orli Choceň4046
12.Technika Brno3972
13.SaBaT Praha3863
14.Tempo Praha3849
15.Waynes Pardubice3789
16.Piranhas Beroun3524
17.Klasik Frýdek-Místek3363
18.Miners Kladno3350
19.Skokani Olomouc3087
20.Kotlářka Praha3003
21.MSK Snails Orlová1642
Souhra
1.Cardion Hroši Brno17.40
2.Draci Brno17.99
3.Technika Brno18.50
4.Třebíč Nuclears19.40
5.Arrows Ostrava20.00
6.Hippos Brno20.24
7.Eagles Praha21.20
8.Tempo Praha21.90
9.Ježci Jihlava22.30
10.Sokol Hluboká22.39
11.Olympia Blansko22.70
12.Rytíři Trutnov23.00
13.SaB Orli Choceň24.00
14.SaBaT Praha25.13
15.Waynes Pardubice26.00
16.Miners Kladno26.60
17.Piranhas Beroun29.50
18.Klasik Frýdek-Místek31.00
19.Kotlářka Praha32.10
20.Skokani Olomouc36.00
21.MSK Snails Orlová58.00
Throw
1.Wiedner EduardDraci Brno50.5
2.Svoboda TeodorCardion Hroši Brno49.7
3.Salabová AdrianaSokol Hluboká48
4.Tretera MartinTřebíč Nuclears46.3
5.Kašpar VojtěchOlympia Blansko46.2
6.Okáč DominikDraci Brno45.3
7.Binek MikulášCardion Hroši Brno44.7
8.Svítil MichalOlympia Blansko42.1
9.Jelínek FilipRytíři Trutnov42.1
10.Sojka Vojtěch Draci Brno41.6
11.Blažíček StanislavTřebíč Nuclears41.3
12.Kaiser FerdinandEagles Praha41
13.Šebesta VítekJežci Jihlava40.6
14.Pirgl LukášSokol Hluboká40.5
15.Bartulík Jeroným RaphaelEagles Praha40
16.Meruna TomášPiranhas Beroun39.7
17.Kamrád LukášArrows Ostrava37.3
18.Worm NatanaelTechnika Brno36.9
19.Blanco Kodenko AdamRytíři Trutnov36
20.Pek PatrickCardion Hroši Brno35.9
21.Krčál DavidTechnika Brno35.8
22.Sedláček AdamRytíři Trutnov35.8
23.Sedlák TiborOlympia Blansko35.3
24.Hotový DanielTřebíč Nuclears35.1
25.Satran DanielSaBaT Praha35
26.Menclík JiříSaB Orli Choceň34.7
27.Kvapil FilipSkokani Olomouc34.5
28.Tesař MatějSaBaT Praha34
29.Bednář PatrikSaB Orli Choceň33.2
30.Denemarek AlbertHippos Brno33.2
31.Číž DominikTempo Praha33
32.Kovářík JanKotlářka Praha33
33.Červenka JakubArrows Ostrava32.8
34.Hož MatějWaynes Pardubice32.7
35.Svoboda JanHippos Brno32.6
36.Pápay OndřejJežci Jihlava32.5
37.Kaláb PavelTechnika Brno32.2
38.Waagner JakubEagles Praha31
39.Uhlíř LukášTempo Praha31
40.Krejzek TeodorArrows Ostrava30.1
41.Šabouk PetrWaynes Pardubice29.7
42.Ševčík DominikHippos Brno29.2
43.Kučera KryštofKotlářka Praha29
44.Rákosníková JulieMiners Kladno29
45.Macháček MikulášSokol Hluboká29
46.Szabó AdrianPiranhas Beroun28.7
47.Dundová NatálieWaynes Pardubice28.6
48.Jelínek MatějSkokani Olomouc28.5
49.Podhora SebastiánKlasik Frýdek-Místek28.2
50.Havelka LuděkJežci Jihlava27.8
51.Reichl LukášSkokani Olomouc27.6
52.Podrazký VáclavPiranhas Beroun27.6
53.Podhora MaxmiliánKlasik Frýdek-Místek26.9
54.Zeman JakubSaB Orli Choceň26.6
55.Hradilík Šimon MSK Snails Orlová25
56.Loub MikulášKotlářka Praha24
57.Raev VincentSaBaT Praha23.7
58.Frainšic VáclavKlasik Frýdek-Místek23.1
59.Černý KryštofTempo Praha23
60.Englich MiroslavMiners Kladno21.5
61.Karban JakubMiners Kladno21
62.Gavenčiak EliášMSK Snails Orlová18.7
63.Pecha FilipMSK Snails Orlová15.5
Hit
1.Ustinov SerafymDraci Brno49
2.Hanák LukášDraci Brno45.5
3.Rosulek JakubRytíři Trutnov43.3
4.Caha TobiášTřebíč Nuclears42.2
5.Štěpaník DavidCardion Hroši Brno42.1
6.Procházka LevTřebíč Nuclears41.7
7.Šafařík JanRytíři Trutnov41.1
8.Kepák RadimArrows Ostrava40.5
9.Křepinský SamuelSaBaT Praha40
10.Menclík JaroslavSaB Orli Choceň39.6
11.Hažlinský AdamSaB Orli Choceň38.8
12.Kurucz MichaelTřebíč Nuclears38.2
13.Červenka JanArrows Ostrava38
14.Novotná KarolínaSokol Hluboká38
15.Škrabal TheodorTechnika Brno37.3
16.Rusnák KristiánKlasik Frýdek-Místek36.9
17.Meyer DominikArrows Ostrava35.9
18.Jeřábek JanCardion Hroši Brno35.8
19.Martinek BohumilJežci Jihlava35.7
20.Jelínek ŠimonOlympia Blansko35.3
21.Koch SebastianWaynes Pardubice35.2
22.Škaroupková KateřinaJežci Jihlava35.2
23.Bakule AntonínEagles Praha35
24.Pokorný AlexKotlářka Praha35
25.Nepožitková NelaEagles Praha34
26.Kintr MatyášHippos Brno33.4
27.Tesař LukášSokol Hluboká33
28.Kartaš ViktorKlasik Frýdek-Místek31.6
29.Vojtěšek DavidPiranhas Beroun31.5
30.Ješeta JanDraci Brno31.2
31.Tesař MikulášSaBaT Praha31
32.Souček VítekMiners Kladno31
33.Sýkora VojtěchMiners Kladno31
34.Rambousek DenisWaynes Pardubice30.6
35.Hekerle LukášHippos Brno30
36.Dostál Jiří DostálTempo Praha30
37.Tichý TeodorTempo Praha30
38.Morávek MikulášSaB Orli Choceň29.8
39.Drummey Thomas PaulMSK Snails Orlová28.6
40.Bužek TimonKlasik Frýdek-Místek28.4
41.Zvěřina SebastianOlympia Blansko28.3
42.Bureš JanHippos Brno27.6
43.Koláčková TerezaWaynes Pardubice27.1
44.Rosenberg DavidCardion Hroši Brno26.5
45.Strádal MatyášSokol Hluboká26.5
46.Janík FrantišekSaBaT Praha26.5
47.Trnka AntonínKotlářka Praha26
48.Malík MartinPiranhas Beroun25
49.Mucha VojtěchSkokani Olomouc24.6
50.Zatloukal TomášJežci Jihlava23.6
51.Dojčinovič DominikMiners Kladno23
52.Dub MatějPiranhas Beroun21.8
53.Mádr VítSkokani Olomouc21.5
54.Rudolf JakubSkokani Olomouc20.6
55.Štolba DavidKotlářka Praha20
56.Novosad TobiášTechnika Brno19
57.Iliev AlbertRytíři Trutnov18.6
58.Řezáč VojtěchEagles Praha18
59.Zedník AdamTechnika Brno16.9
60.Mráz Filip MrázTempo Praha15
61.Suchý ŠimonOlympia Blansko13.1
62.Pop LukášMSK Snails Orlová8.75
63.Vonzinová AnežkaMSK Snails Orlová4.6
Run
1.Slivka VojtěchMSK Snails Orlová12.6
2.Křivánek LukášKotlářka Praha12.9
3.Švanda VojtěchSaBaT Praha13.2
4.Romančák OndřejRytíři Trutnov13.4
5.Latzka TobiášTechnika Brno13.52
6.Cup MikulášOlympia Blansko13.55
7.Kubát JakubSokol Hluboká13.6
8.Kokorský ŠtěpánDraci Brno13.65
9.Gavenčiak NikolasMSK Snails Orlová13.7
10.Fárník AntonínEagles Praha13.7
11.Bureš StanislavTřebíč Nuclears13.84
12.Vinkler DanielCardion Hroši Brno13.9
13.Strnadová NikolaRytíři Trutnov14
14.Skřivánek VáclavSaB Orli Choceň14
15.Krajina RadovanDraci Brno14
16.Semančo JanDraci Brno14.07
17.Dluhoš KryštofHippos Brno14.07
18.Přibyl VáclavCardion Hroši Brno14.2
19.Šťastná JasmínaTempo Praha14.2
20.Petřivý JaroslavJežci Jihlava14.25
21.Dohnal MarekSkokani Olomouc14.3
22.Línek PřemyslArrows Ostrava14.3
23.Hájková EmmaHippos Brno14.3
24.Schejbalová AnežkaPiranhas Beroun14.3
25.Hutník MaximOlympia Blansko14.32
26.Drmotová EliškaSokol Hluboká14.35
27.Hort TobiášTechnika Brno14.38
28.Sládek JakubSkokani Olomouc14.4
29.Sedláčková AdélaOlympia Blansko14.43
30.Gallová BelaArrows Ostrava14.5
31.Wolf OskarRytíři Trutnov14.5
32.Melichar MaxJežci Jihlava14.5
33.Tichý MikulášEagles Praha14.5
34.Domes JonášKlasik Frýdek-Místek14.6
35.Lichtenberg ElianCardion Hroši Brno14.6
36.Rytnauerová AnnaJežci Jihlava14.65
37.Caha DavidTřebíč Nuclears14.69
38.Vychytil MatějSaB Orli Choceň14.7
39.Strouhalová EliškaWaynes Pardubice14.7
40.Novák SebastiánWaynes Pardubice14.7
41.Kotoučková KarolínaTempo Praha14.7
42.Ziegler EduardPiranhas Beroun14.7
43.Rákosník JanMiners Kladno14.8
44.Zycháčková EmmaTempo Praha14.9
45.Trchalík RomanHippos Brno15.07
46.Hožová AndreaWaynes Pardubice15.2
47.Juřina MichalEagles Praha15.2
48.Šuranyi DanielMiners Kladno15.2
49.Botur FilipMSK Snails Orlová15.4
50.Vyhlídal MatyášSkokani Olomouc15.6
51.Wagner AdamSaB Orli Choceň15.7
52.Kvapilová EliškaSaBaT Praha15.87
53.Čief HynekArrows Ostrava15.9
54.Hruban MichaelTřebíč Nuclears15.9
55.Kosová EmmaPiranhas Beroun15.9
56.Bosák JakubKlasik Frýdek-Místek16
57.Bartejs EliášSaBaT Praha16
58.Kozel LukášKlasik Frýdek-Místek16.6
59.Posselt FilipMiners Kladno19.3
60.Miranda CamiloSokol Hluboká19.35
61.Matyásko MatoušKotlářka Praha20
62.Podhrázský DavidTechnika Brno20.27
63.Tuček DanielKotlářka Praha20.3
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací