Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Chinese Taipei  2 2 0 26:31 6
Cuba  2 2 0 25:15 6
Italy  2 2 0 20:17 6
Netherlands  2 2 0 13:19 6
Panama  2 2 0 19:21 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Středa 8. 3.2023 A 1 05:00 Netherlands  Cuba  4:2 Taichung
  A 2 12:00 Chinese Taipei  Panama  5:12 Taichung
Čtvrtek 9. 3.2023 A 3 05:00 Netherlands  Panama  3:1 Taichung
  A 4 12:00 Cuba  Italy  3:6 Taichung
Pátek 10. 3.2023 A 5 05:30 Panama  Cuba  4:13 Taichung
  A 6 12:00 Chinese Taipei  Italy  11:7 Taichung
Sobota 11. 3.2023 A 7 05:00 Italy  Panama  0:2 Taichung
  A 8 12:00 Chinese Taipei  Netherlands  9:5 Taichung
Neděle 12. 3.2023 A 9 05:00 Cuba  Chinese Taipei  7:1 Taichung
  A 10 12:00 Italy  Netherlands  7:1 Taichung


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japan 4 0 0 38:8 8
Australia 3 1 0 29:19 7
South Korea 2 2 0 40:26 6
Czech Republic 1 3 0 16:30 5
China 0 4 0 10:50 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 9. 3.2023 B 11 04:00 South Korea Australia 7:8 Tokyo Dome
  B 12 11:00 Japan China 8:1 Tokyo Dome
Pátek 10. 3.2023 B 13 04:00 China Czech Republic 5:8 Tokyo Dome
  B 14 11:00 Japan South Korea 13:4 Tokyo Dome
Sobota 11. 3.2023 B 15 04:00 Australia China 12:2 Tokyo Dome
  B 16 11:00 Japan Czech Republic 10:2 Tokyo Dome
Neděle 12. 3.2023 B 17 04:00 South Korea Czech Republic 7:3 Tokyo Dome
  B 18 11:00 Australia Japan 1:7 Tokyo Dome
Pondělí 13. 3.2023 B 19 04:00 Czech Republic Australia 3:8 Tokyo Dome
  B 20 11:00 China South Korea 2:22 Tokyo Dome


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
United States 3 1 0 26:16 7
Mexico 3 1 0 27:14 7
Canada 2 2 0 27:30 6
Colombia 1 3 0 12:19 5
Great Britain 1 3 0 18:31 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 3.2023 C 21 20:30 Mexico Colombia 4:5 Chase Field
Neděle 12. 3.2023 C 22 03:00 United States Great Britain 6:2 Chase Field
  C 23 20:00 Canada Great Britain 18:8 Chase Field
Pondělí 13. 3.2023 C 24 03:00 United States Mexico 5:11 Chase Field
  C 25 20:00 Great Britain Colombia 7:5 Chase Field
Úterý 14. 3.2023 C 26 03:00 United States Canada 12:1 Chase Field
  C 27 20:00 Colombia Canada 0:5 Chase Field
Středa 15. 3.2023 C 28 03:00 Mexico Great Britain 2:1 Chase Field
  C 29 20:00 Canada Mexico 3:10 Chase Field
Čtvrtek 16. 3.2023 C 30 03:00 Colombia United States 2:3 Chase Field


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Venezuela 4 0 0 23:9 8
Puerto Rico 3 1 0 30:12 7
Dominican Republic  2 2 0 19:11 6
Israel 1 3 0 4:26 5
Nicaragua  0 4 0 4:22 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 11. 3.2023 D 31 18:00 Puerto Rico Nicaragua  9:1 LoanDepot Park
Neděle 12. 3.2023 D 32 01:00 Venezuela Dominican Republic  5:1 LoanDepot Park
  D 33 18:00 Israel Nicaragua  3:1 LoanDepot Park
Pondělí 13. 3.2023 D 34 01:00 Puerto Rico Venezuela 6:9 LoanDepot Park
  D 35 17:00 Nicaragua  Dominican Republic  1:6 LoanDepot Park
Úterý 14. 3.2023 D 36 00:00 Puerto Rico Israel 10:0 LoanDepot Park
  D 37 17:00 Venezuela Nicaragua  4:1 LoanDepot Park
Středa 15. 3.2023 D 38 00:00 Dominican Republic  Israel 10:0 LoanDepot Park
  D 39 18:00 Israel Venezuela 1:5 LoanDepot Park
Čtvrtek 16. 3.2023 D 40 00:00 Dominican Republic  Puerto Rico 2:5 LoanDepot Park


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Středa 15. 3.2023 qf 41 11:00 Cuba  Australia 4:3 Tokyo Dome
Čtvrtek 16. 3.2023 qf 42 11:00 Japan Italy  9:3 Tokyo Dome
Sobota 18. 3.2023 qf 44 00:00 Mexico Puerto Rico 5:4 LoanDepot Park
Neděle 19. 3.2023 qf 43 00:00 Venezuela United States 7:9 LoanDepot Park
Pondělí 20. 3.2023 sf 45 00:00 United States Cuba  14:2 LoanDepot Park
Úterý 21. 3.2023 sf 46 00:00 Japan Mexico 6:5 LoanDepot Park
Středa 22. 3.2023 f 47 00:00 Japan United States 3:2 LoanDepot Park



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací