Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina JA

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Třebíč Nuclears 2 0 0 16:9 4
Draci Brno 1 1 0 13:13 3
Cardion Hroši Brno 0 2 0 10:17 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 18. 5.2024 A 27 10:30 Cardion Hroši Brno Draci Brno 4:10 Jihlava A
  A 29 11:30 Třebíč Nuclears Draci Brno 9:3 Jihlava A
  A 31 12:30 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno 7:6 Jihlava A


Skupina JB

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Olympia Blansko 3 0 0 35:15 6
Technika Brno 2 1 0 29:21 5
Ježci Jihlava 1 2 0 16:26 4
Meadow BULLS Dolní Loučky 0 3 0 0:18 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 18. 5.2024 B 25 09:30 Olympia Blansko Ježci Jihlava 14:4 Jihlava A
  Skreč 26 09:30 Meadow BULLS Dolní Loučky Technika Brno 0:6 Jihlava B
  Skreč 28 10:30 Olympia Blansko Meadow BULLS Dolní Loučky 6:0 Jihlava B
  B 30 11:30 Technika Brno Ježci Jihlava 12:6 Jihlava B
  Skreč 32 12:30 Ježci Jihlava Meadow BULLS Dolní Loučky 6:0 Jihlava B
  B 33 13:30 Technika Brno Olympia Blansko 11:15 Jihlava A


Skupina JZ

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Baseball Plzeň 2 0 0 47:45 7
Sokol Hluboká 2 1 0 48:37 7
Wolfs Domažlice 0 3 0 33:46 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 19. 5.2024 19 10:00 Sokol Hluboká Wolfs Domažlice 9:8 Domažlice
  20 11:00 Wolfs Domažlice Baseball Plzeň 10:10 Domažlice
  21 12:00 Baseball Plzeň Sokol Hluboká 10:9 Domažlice
  22 13:00 Wolfs Domažlice Sokol Hluboká 4:15 Domažlice
  23 14:00 Baseball Plzeň Wolfs Domažlice 12:11 Domažlice
  24 15:00 Sokol Hluboká Baseball Plzeň 15:15 Domažlice


Skupina SV

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Waynes Pardubice 1 0 0 21:17 4
Patriots Liberec 0 1 0 17:21 3
Rytíři Trutnov 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 18. 5.2024 25 10:00 Waynes Pardubice Patriots Liberec 9:9 Liberec
  26 11:00 Patriots Liberec Rytíři Trutnov -:- Liberec  
  27 12:00 Rytíři Trutnov Waynes Pardubice -:- Liberec  
  28 13:00 Patriots Liberec Waynes Pardubice 8:12 Liberec
  29 14:00 Rytíři Trutnov Patriots Liberec -:- Liberec  
  30 15:00 Waynes Pardubice Rytíři Trutnov -:- Liberec  


Skupina SZA

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Eagles Praha 2 0 0 22:17 4
Kotlářka Praha 0 1 0 20:23 3
SaBaT Praha 0 1 0 23:25 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 19. 5.2024 A 38 10:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha 13:13 Kladno B
  A 40 11:00 Kotlářka Praha Eagles Praha 7:10 Kladno B
  A 42 12:00 Eagles Praha SaBaT Praha 12:10 Kladno B


Skupina SZB

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Miners Kladno 2 0 0 33:11 4
Tempo Praha 0 1 0 22:30 3
Piranhas Beroun 0 1 0 19:33 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 19. 5.2024 B 37 10:00 Piranhas Beroun Miners Kladno 4:18 Kladno A
  B 39 11:00 Tempo Praha Piranhas Beroun 15:15 Kladno A
  B 41 12:00 Miners Kladno Tempo Praha 15:7 Kladno A


Skupina V

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Arrows Ostrava 0 0 0 0:0 0
Klasik Frýdek-Místek 0 0 0 0:0 0
Skokani Olomouc 0 0 0 0:0 0
MSK Snails Orlová 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 18. 5.2024 A 32 10:00 Skokani Olomouc Arrows Ostrava -:- Olomouc  
  A 31 11:00 Klasik Frýdek-Místek MSK Snails Orlová -:- Olomouc  
  A 33 12:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc -:- Olomouc  
  A 34 13:00 Arrows Ostrava MSK Snails Orlová -:- Olomouc  
  A 35 14:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek -:- Olomouc  
  A 36 15:00 MSK Snails Orlová Skokani Olomouc -:- Olomouc  


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 18. 5.2024 SF. 60 15:00 Třebíč Nuclears Technika Brno 6:12 Jihlava A
  SF. 61 15:00 Olympia Blansko Draci Brno 10:2 Jihlava B
  62 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno 4:3 Jihlava A
  5.-7. 63 16:00 Ježci Jihlava Meadow BULLS Dolní Loučky 6:0 Jihlava B
  64 17:00 Technika Brno Olympia Blansko -:- Jihlava A  
  5.-7. 65 17:00 Ježci Jihlava Cardion Hroši Brno 12:8 Jihlava B
Neděle 19. 5.2024 SF. 47 13:30 Eagles Praha Tempo Praha 15:6 Kladno A
  SF. 48 13:30 Miners Kladno Kotlářka Praha 14:9 Kladno B
  o 3. 49 14:30 Tempo Praha Kotlářka Praha 15:14 Kladno A
  o 5. 50 14:30 Piranhas Beroun SaBaT Praha 7:20 Kladno B
  Fin. 51 15:00 Miners Kladno Eagles Praha 17:12 Kladno A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací