Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Technika Brno 3 1 0 35:21 7
Třebíč Nuclears 3 1 0 30:15 7
Draci Brno 3 1 0 36:12 7
Klasik Frýdek-Místek 1 3 0 30:36 5
Cannibals Šumperk 0 4 0 12:59 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 25. 5.2024 A 1 10:30 Technika Brno Cannibals Šumperk 15:2 Hřiště A
  A 3 11:30 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek 12:1 Hřiště A
  A 5 12:30 Třebíč Nuclears Technika Brno 2:5 Hřiště A
  A 7 13:30 Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk 16:6 Hřiště A
  A 9 14:30 Draci Brno Třebíč Nuclears 2:4 Hřiště A
  A 11 15:30 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno 7:10 Hřiště A
  A 13 16:30 Cannibals Šumperk Třebíč Nuclears 2:16 Hřiště A
  A 15 17:30 Technika Brno Draci Brno 5:10 Hřiště A
Neděle 26. 5.2024 A 17 09:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek 8:6 Hřiště A
  A 19 10:00 Cannibals Šumperk Draci Brno 2:12 Hřiště A


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 3 1 0 49:27 7
Ježci Jihlava 3 1 0 41:22 7
Olympia Blansko 3 1 0 45:30 7
Arrows Ostrava 1 3 0 14:48 5
Skokani Olomouc 0 4 0 12:34 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 25. 5.2024 B 2 10:30 Arrows Ostrava Skokani Olomouc 5:1 Hřiště B
  B 4 11:30 Ježci Jihlava Olympia Blansko 7:13 Hřiště B
  B 6 12:30 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava 18:1 Hřiště B
  B 8 13:30 Ježci Jihlava Skokani Olomouc 5:1 Hřiště B
  B 10 14:30 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno 8:13 Hřiště B
  B 12 15:30 Arrows Ostrava Ježci Jihlava 3:16 Hřiště B
  B 14 16:30 Skokani Olomouc Olympia Blansko 5:11 Hřiště B
  B 16 17:30 Cardion Hroši Brno Ježci Jihlava 5:13 Hřiště B
Neděle 26. 5.2024 B 18 09:00 Skokani Olomouc Cardion Hroši Brno 5:13 Hřiště B
  B 20 10:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava 13:5 Hřiště B


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 26. 5.2024 5.-8. 21 11:00 Technika Brno Arrows Ostrava -:- Hřiště A  
  5.-8. 22 11:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek -:- Hřiště B  
  SF. 23 12:00 Draci Brno Olympia Blansko -:- Hřiště A  
  SF. 24 12:00 Ježci Jihlava Třebíč Nuclears -:- Hřiště B  
  o 5. 25 13:00 W21 W22 -:- Hřiště A  
  o 9. 26 13:00 Cannibals Šumperk Skokani Olomouc -:- Hřiště B  
  o.3 27 14:00 L23 L24 -:- Hřiště A  
  o 7. 28 14:00 L21 L22 -:- Hřiště B  
  Fin. 29 15:00 W23 W24 -:- Hřiště A  



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací