Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Sokol Hluboká 2 1 0 17:5 5
Cardion Hroši Brno 2 1 0 27:14 5
SaBaT Praha 2 1 0 10:22 5
Eagles Praha U12 0 3 0 10:23 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 12. 4.2024 5 11:40 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno 3:18 Eagles 4
  4 11:40 Eagles Praha U12 Sokol Hluboká 3:9 Eagles Central
  12 15:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha U12 9:4 Eagles 5
  14 16:40 Sokol Hluboká SaBaT Praha 1:2 Eagles 4
Sobota 13. 4.2024 18 09:00 Eagles Praha U12 SaBaT Praha 3:5 Eagles 4
  21 10:40 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká 0:7 Eagles 4


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Rytíři Trutnov 2 1 0 35:14 5
Ježci Jihlava 2 1 0 12:13 5
Hippos Brno 2 1 0 23:13 5
Tempo Praha 0 3 0 3:33 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 12. 4.2024 8 13:20 Hippos Brno Tempo Praha 9:0 Eagles 4
  7 13:20 Ježci Jihlava Rytíři Trutnov 0:10 Eagles Central
  15 16:40 Rytíři Trutnov Hippos Brno 8:12 Eagles 5
  16 18:00 Tempo Praha Ježci Jihlava 1:7 Eagles Central
Sobota 13. 4.2024 19 09:00 Tempo Praha Rytíři Trutnov 2:17 Eagles 5
  24 12:20 Ježci Jihlava Hippos Brno 5:2 Eagles 4


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Eagles Praha 3 0 0 32:4 6
Třebíč Nuclears 2 1 0 16:20 5
Arrows Ostrava 1 2 0 18:23 4
Slovakia U12 0 3 0 14:33 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 12. 4.2024 2 10:00 Eagles Praha Slovakia U12 12:2 Eagles 4
  3 10:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava 6:5 Eagles 5
  9 13:20 Slovakia U12 Třebíč Nuclears 7:10 Eagles 5
  10 15:00 Arrows Ostrava Eagles Praha 2:12 Eagles Central
Sobota 13. 4.2024 20 10:40 Arrows Ostrava Slovakia U12 11:5 Eagles Central
  23 12:20 Eagles Praha Třebíč Nuclears 8:0 Eagles Central


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
ČR U 12 3 0 0 49:1 6
Kotlářka Praha 2 1 0 20:19 5
London Archers 1 2 0 10:23 4
Klasik Frýdek-Místek 0 3 0 5:41 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 12. 4.2024 1 10:00 London Archers Kotlářka Praha 0:8 Eagles Central
  6 11:40 Klasik Frýdek-Místek ČR U 12 0:20 Eagles 5
  11 15:00 Klasik Frýdek-Místek London Archers 3:9 Eagles 4
  13 16:40 Kotlářka Praha ČR U 12 0:17 Eagles Central
Sobota 13. 4.2024 17 09:00 Kotlářka Praha Klasik Frýdek-Místek 12:2 Eagles Central
  22 10:40 ČR U 12 London Archers 12:1 Eagles 5


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 13. 4.2024 26 14:00 Eagles Praha Hippos Brno 5:3 Eagles 4
  27 14:00 Eagles Praha U12 Tempo Praha 0:10 Eagles 5
  25 14:00 Rytíři Trutnov Třebíč Nuclears 2:9 Eagles Central
  29 15:40 ČR U 12 Sokol Hluboká 12:1 Eagles 4
  30 15:40 Slovakia U12 Klasik Frýdek-Místek 7:5 Eagles 5
  28 15:40 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha 11:1 Eagles Central
  32 17:20 Arrows Ostrava London Archers 7:11 Eagles 4
  31 17:20 SaBaT Praha Ježci Jihlava 9:1 Eagles Central
Neděle 14. 4.2024 34 09:00 Eagles Praha ČR U 12 6:1 Eagles 4
  15th 35 09:00 Eagles Praha U12 Klasik Frýdek-Místek 5:4 Eagles 5
  33 09:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno 2:10 Eagles Central
  37 10:40 Hippos Brno Sokol Hluboká 14:1 Eagles 4
  13th 38 10:40 Tempo Praha Slovakia U12 8:2 Eagles 5
  36 10:40 Rytíři Trutnov Kotlářka Praha 1:9 Eagles Central
  7th 40 12:20 Rytíři Trutnov Sokol Hluboká 7:11 Eagles 4
  11th 41 12:20 Ježci Jihlava Arrows Ostrava 3:7 Eagles 5
  5rd 39 12:20 Hippos Brno Kotlářka Praha 11:5 Eagles Central
  3rd 43 14:00 Třebíč Nuclears ČR U 12 10:14 Eagles 4
  9th 44 14:00 SaBaT Praha London Archers 3:5 Eagles 5
  1st 42 14:30 Eagles Praha Cardion Hroši Brno 13:11 Eagles Central



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací