Stars Game


aneb čeští reprezentanti vs. Peter Moylan...

V pátek 21.6. se na Městském baseballovém stadionu v Brně, v rámci přípravy české reprezentace na zářijové ME v Německu a kvalifikaci na OH v Itálii, uskuteční exhibiční utkání mezi národním týmem a Draky Brno.

V repre dresu uvidíte všechny hvězdy z ostatních extraligových týmů, včetně Marka Chlupa a Vojtěcha Menšíka, kteří se vrací z herně úspěšné sezóny v USA. V dresu Draků všechny dračí reprezentanty a také všechny zahraniční posily v čele s nadhazovačem z MLB Peterem Moylanem.
Utkání začíná v 19:00 hod., první 4 směny budou ve znamení souboje českých hráčů s Draky Brno, v další část utkání pak nastoupí reprezentanti proti sobě, tedy bílí vs. modří.

Soustředění pak pokračuje v Brně ještě v sobotu, kdy se připojí také reprezentace U23, která se chystá na domácí šampionát v Praze (7.-11.8.). Mezi hráči U23 jsou rovněž ti, kteří již startovali v seniorském národním týmu, např. na Super6, a s nimiž se počítá i na letošní vrcholné turnaje.
Dopoledne je plánován společný trénink a odpoledne pak opět exhibiční utkání bílí vs. modří. Najednou tak bude na hřišti přes 40 českých reprezentantů a všechny můžete vidět na vlastní oči.
Stejnou šanci budou mít i fanoušci baseballu v Praze, neboť hned pokračuje soustředění obou reprezentací v areálu pražských Eagles. Diváci jsou na MBS i do Krče srdečně zváni.

I další program reprezentantů je nabitý. U23 posílenou o hráče z A týmu čeká tradiční mezinárodní turnaj Pražský baseballový týden (25.-28.6.). Osmička mladíků z U23 letí na MLB Camp, který se uskuteční v Londýně před zápasem MLB New York Yankees a Boston Red Sox (29. a 30.6.). Muži absolvují v tuto dobu individuální tréninky s head coachem Mikem Griffinem, který přilétá společně s Coreym Lee do ČR 20.6. a bude týmu společně s celým realizačním týmem k dispozici.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací