Zrušení listopadové akce PROGRAM PRO

Pavel Chadim, 02.11. 2020 Aktuality

Vzhledem k pokračujícím povinným omezením nemůžeme v listopadu bohužel uspořádat akci PROGRAMu PRO, která se měla konat ve dnech 5.-6.11.2020 ve SC Nymburk. Momentálně není možné využít tréninky ve vnitřních prostorách ani v omezených počtech a malých skupinách. Přesto bychom chtěli, aby byl počátek listopadu začátkem sportovní přípravy, která vyvrcholí nejen v příštím roce.
Rozhodně se nechceme vzdát a věříme, že i ve svých klubech to nevzdáte!

Z našeho pohledu bychom byli rádi, kdybyste od listopadu začali cvičit podle videí od našich trenérů:
posilování - 3x týdně, dle Radima - ODKAZ
střed těla - 3x týdně, dle Ivy - ODKAZ

Běhat byste měli podle doporučení vašeho klubu tak, abyste neztratili kondici a společně jsme mohli v prosinci přípravu ještě vylepšit.

Situaci nelze samozřejmě předjímat, ale budou-li školy v prosinci v provozu, rádi bychom plánované setkání v rámci Czech Talentu udělali i ve skupinách - např. 8-10 hráčů z Moravy 4.12. dopoledne v Hrotovicích, další skupina odpoledne a hráči z Čech by se mohli 5.12. prostřídat v Nymburce.

Máme skutečně velkou snahu společnou akci Czech Talent uspořádat, chceme jít příkladem a ukázat, že sportovci se nevzdávají.

Související článek zde

Pavel Chadim a Petr Baroch

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací