Příprava ME a pohárů je v plném proudu

Petr Ditrich, 20.05. 2021 Aktuality

 

Vzhledem k rychle se měnící situaci v Evropě probíhají v rámci CEB každý den schůzky a komunikace k letošním jednotlivým akcím a turnajům. Tímto článkem aktualizujeme informace, které jsme vám přinesli začátkem května (zde).

ME kadetů v Brně a v Trnavě (21.-25.7.)
Máme požádáno o výjimku u Ministerstva zdravotnictví, vzhledem k příznivé situaci v ČR počítáme s účastí diváků, jsme v pravidelném kontaktu s týmy. Sledujte webové stránky turnaje a také FB akce, kde najdete všechny novinky a zajímavosti.

ME žáků v Belgii
Jak jsme již avizovali, šampionát se neodehraje v původním termínu (6.-10.7.). S účastníky je projednáván posun mistrovství na 10.-15. srpna, uvažuje se také o spojení skupiny A a B (kvalifikační).

ME juniorů v Itálii (5.-11.7.)
Turnaj už má svůj rozpis, organizátor komunikuje, takže to vypadá, že by se mohlo hrát. V pátek se koná schůzka všech účastníků, některé týmy avizují problémy s účastí. Vše je otevřené, ale věřím, že se turnaj uskutečností. V návaznosti na rozhodnutí budeme domlouvat účast českých reprezentantů na přípravném turnaji v Regensburgu.

 

ME U23 (24.-28.8.) a ME mužů (12.-19.9.) v Itálii
Obě akce mají rozpis a jsou až na konci srpna, respektive v září, počítáme tedy s jejich uskutečněním. Rozpis U23 zde. Související článek k ME mužů zde

Champions Cup v Ostravě (13.-17.7.)
Pořadatelé Arrows Ostrava jsou připravení po všech stránkách. Turnaj pořádají jako oddíl a naše role je především konzultační a v propagaci do zahraničí. Některé týmy mají přehnané obavy, ale jsme schopní poskytnout všechny požadované garance. Rozpis bude schvalovat CEB v těchto dnech. V tomto turnaji není slabých týmů a kvalita je bez diskuze. Doufejme, že Arrows vydrží forma z ligy.

C.E.B. Cup ve Francii (13.-17.7.)
Naštěstí i pro tento turnaj už máme pozitivní informace a také rozpis. Draci Brno budou usilovat o postup v silné konkurenci 7 dalších týmů, včetně Mistra Španělska Valencie.Ve skupině  mají švýcarské Therwil, domácí Senart a ukrajinský Biotechcom.

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací