Sportovní ředitelé 2022 - přihlášky

kmr čba, 27.10. 2022 Aktuality

Česká baseballová asociace bude letos opět organizovat školení Sportovních ředitelů (SŘ). Nabídka je směřována na všechny baseballové kluby a akce je otevřena pro všechny sportovní ředitele (Extraliga, 1. liga, mládež). Akce se tradičně uskuteční společně s kempem „Czech Talent“ ve Sportovním centru Nymburk.

Školení pro SŘ bude probíhat od pátku 2.12.202 (sraz v přednáškové místnosti nejpozději v 17:30) do soboty 3.12.2022 (předběžně 17:00 hod.)

Jedním z bodů přednášek bude nová rozvojová aktivita ČBA Česko hraje baseball (související články zdezde. Hlavním bodem pak seminář k systému mládežnických soutěží včetně kategorií a diskuse k tomu co vylepšit na základě zkušeností z uplynulých čtyř let. ČBA k tomuto tématu zřídila a bude moderovat "diskuzní fórum" pro registrované uživatele na webu https://diskuze.baseball.cz/. Diskutovat může každý, nutností je pouze registrace v tomto systému.

Každý sportovní ředitel z jednoho klubu bude mít proplaceno ubytování, stravu a ekonomické jízdné. Prosíme všechny, kteří mají zájem o účast, aby nejpozději do 25.11.2022 poslali svou přihlášku na email votinska@baseball.cz v kopii ondrej.konvalinka@baseball.cz.

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací