Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Angels Trnava 0 0 0 0:0 0
Crocetta Parma Baseball 0 0 0 0:0 0
NL Angels 0 0 0 0:0 0
German Baseball Academy 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 4.2024 5 11:00 Angels Trnava German Baseball Academy -:- Tempo Field S2  
  8 13:00 NL Angels Crocetta Parma Baseball -:- Tempo Field S2  
  11 15:00 Angels Trnava NL Angels -:- Tempo Field S2  
Pátek 19. 4.2024 14 10:00 German Baseball Academy Crocetta Parma Baseball -:- Tempo Field S2  
  17 12:00 Crocetta Parma Baseball Angels Trnava -:- Tempo Field S2  
  20 14:00 German Baseball Academy NL Angels -:- Tempo Field S2  


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
RP Outlaws 0 0 0 0:0 0
Sokoly Chernivtsi 0 0 0 0:0 0
SBS Baseball Academy 0 0 0 0:0 0
NL Twins 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 4.2024 3 09:00 RP Outlaws NL Twins -:- SaBaT Field 1  
  2 09:00 SBS Baseball Academy Sokoly Chernivtsi -:- Tempo Field S2  
  12 15:00 Sokoly Chernivtsi RP Outlaws -:- SaBaT Field 1  
  10 15:00 NL Twins SBS Baseball Academy -:- Tempo Field S1  
Pátek 19. 4.2024 13 10:00 NL Twins Sokoly Chernivtsi -:- Tempo Field S1  
  23 16:00 SBS Baseball Academy RP Outlaws -:- Tempo Field S2  


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Lithuania Yelow 0 0 0 0:0 0
Czech Academy 0 0 0 0:0 0
Future Star 0 0 0 0:0 0
NL Orioles 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 4.2024 1 09:00 NL Orioles Future Star -:- Tempo Field S1  
  4 11:00 Lithuania Yelow Czech Academy -:- Tempo Field S1  
  7 13:00 Czech Academy Future Star -:- Tempo Field S1  
Pátek 19. 4.2024 16 12:00 Lithuania Yelow NL Orioles -:- Tempo Field S1  
  19 14:00 Future Star Lithuania Yelow -:- Tempo Field S1  
  22 16:00 Czech Academy NL Orioles -:- Tempo Field S1  


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Lithuania Green 0 0 0 0:0 0
Francisco Cervelli Academy 0 0 0 0:0 0
London Archers 0 0 0 0:0 0
Czech Republic U14 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 4.2024 6 11:00 London Archers Lithuania Green -:- SaBaT Field 1  
  9 13:00 Czech Republic U14 Francisco Cervelli Academy -:- SaBaT Field 1  
Pátek 19. 4.2024 15 10:00 Francisco Cervelli Academy London Archers -:- SaBaT Field 1  
  18 12:00 Lithuania Green Czech Republic U14 -:- SaBaT Field 1  
  21 14:00 Czech Republic U14 London Archers -:- SaBaT Field 1  
  24 16:00 Francisco Cervelli Academy Lithuania Green -:- SaBaT Field 1  


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 20. 4.2024 9-16 27 09:00 A3-D3 (9-16) A3-D3 (9-16) -:- SaBaT Field 1  
  QF 25 10:00 B1-C2 (QF) B1-C2 (QF) -:- Tempo Field S1  
  QF 26 10:00 C1-B2 (QF) C1-B2 (QF) -:- Tempo Field S2  
  9-16 30 11:00 B3-C3 (9-16) B3-C3 (9-16) -:- SaBaT Field 1  
  QF 28 12:00 A1-D2 (QF) A1-D2 (QF) -:- Tempo Field S1  
  QF 29 12:00 D1-A2 (QF) D1-A2 (QF) -:- Tempo Field S2  
  13-16 33 13:00 A4-D4 (13-16) A4-D4 (13-16) -:- SaBaT Field 1  
  5-8 31 14:00 L25-L28 (5-8) L25-L28 (5-8) -:- Tempo Field S1  
  5-8 32 14:00 L26-L29 (5-8) L26-L29 (5-8) -:- Tempo Field S2  
  13-16 36 15:00 B4-C4 (13-16) B4-C4 (13-16) -:- SaBaT Field 1  
  SF 34 16:00 W25-W28 (SF) W25-W28 (SF) -:- Tempo Field S1  
  SF 35 16:00 W26-W29 (SF) W26-W29 (SF) -:- Tempo Field S2  
Neděle 21. 4.2024 15th 39 10:00 L33-L36 (15th) L33-L36 (15th) -:- SaBaT Field 1  
  7th 37 10:00 L31-L32 (7th) L31-L32 (7th) -:- Tempo Field S1  
  9th 38 10:00 W27-W30 (9th) W27-W30 (9th) -:- Tempo Field S2  
  13th 42 12:00 W33-W36 (13th) W33-W36 (13th) -:- SaBaT Field 1  
  3th 40 12:00 L34-L35 (3th) L34-L35 (3th) -:- Tempo Field S1  
  5th 41 12:00 W31-W32 (5th) W31-W32 (5th) -:- Tempo Field S2  
  11th 44 14:00 L27-L30 (11th) L27-L30 (11th) -:- SaBaT Field 1  
  1st 43 14:00 W34-W35 (1st) W34-W35 (1st) -:- Tempo Field S1  



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací