Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
SBS Baseball Academy 0 0 0 0:0 0
Future Star 0 0 0 0:0 0
EAST Austrian Academy 0 0 0 0:0 0
German Baseball Academy 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 4.2024 1 09:00 German Baseball Academy Future Star -:- Eagles Central  
  4 11:00 SBS Baseball Academy EAST Austrian Academy -:- Eagles Central  
  7 13:00 EAST Austrian Academy German Baseball Academy -:- Eagles Central  
Pátek 19. 4.2024 14 09:00 Future Star SBS Baseball Academy -:- Eagles field 1  
  20 13:00 EAST Austrian Academy Future Star -:- Eagles field 1  
  23 15:00 German Baseball Academy SBS Baseball Academy -:- Eagles field 1  


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Beograd 0 0 0 0:0 0
NL Giants 0 0 0 0:0 0
Future Star Belgium 0 0 0 0:0 0
London Archers 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 4.2024 3 09:00 NL Giants London Archers -:- Tempo Central  
  6 11:00 Future Star Belgium Beograd -:- Tempo Central  
  9 13:00 Beograd NL Giants -:- Tempo Central  
Pátek 19. 4.2024 15 09:00 London Archers Future Star Belgium -:- Tempo Central  
  18 11:00 Beograd London Archers -:- Tempo Central  
  21 13:00 NL Giants Future Star Belgium -:- Tempo Central  


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Lithuania 0 0 0 0:0 0
NL Rays 0 0 0 0:0 0
Czech Academy 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 4.2024 8 13:00 Lithuania Czech Academy -:- Eagles field 1  
  11 15:00 NL Rays Lithuania -:- Eagles field 1  
  12 18:30 Czech Academy NL Rays -:- Eagles Central  
Pátek 19. 4.2024 13 09:00 Lithuania NL Rays -:- Eagles Central  
  16 11:00 Czech Academy Lithuania -:- Eagles Central  
  19 13:00 NL Rays Czech Academy -:- Eagles Central  


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Czech U15 0 0 0 0:0 0
NL Braves 0 0 0 0:0 0
Switzerland 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 4.2024 2 09:00 Switzerland NL Braves -:- Eagles field 1  
  5 11:00 Czech U15 Switzerland -:- Eagles field 1  
  10 15:00 NL Braves Czech U15 -:- Eagles Central  
Pátek 19. 4.2024 17 11:00 NL Braves Switzerland -:- Eagles field 1  
  22 15:00 Switzerland Czech U15 -:- Eagles Central  
  24 17:00 Czech U15 NL Braves -:- Eagles Central  


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 20. 4.2024 QF 25 10:00 B1-C2 (QF) B1-C2 (QF) -:- Eagles Central  
  QF 26 10:00 C1-B2 (QF) C1-B2 (QF) -:- Eagles field 1  
  9-14 27 10:00 B3-C3 (9-14) B3-C3 (9-14) -:- Tempo Central  
  QF 28 12:00 A1-D2 (QF) A1-D2 (QF) -:- Eagles Central  
  QF 29 12:00 D1-A2 (QF) D1-A2 (QF) -:- Eagles field 1  
  9-14 30 12:00 A3-D3 (9-14) A3-D3 (9-14) -:- Tempo Central  
  5-8 31 14:00 L25-L28 (5-8) L25-L28 (5-8) -:- Eagles Central  
  5-8 32 14:00 L26-L29 (5-8) L26-L29 (5-8) -:- Eagles field 1  
  9-14 33 14:00 A4-B4 (9-14) A4-B4 (9-14) -:- Tempo Central  
  SF 34 16:00 W25-W28 (SF) W25-W28 (SF) -:- Eagles Central  
  SF 35 16:00 W26-W29 (SF) W26-W29 (SF) -:- Eagles field 1  
Neděle 21. 4.2024 7th 36 10:00 L31-L32 (7th) L31-L32 (7th) -:- Eagles Central  
  11th 37 10:00 W33-L30 (11th) W33-L30 (11th) -:- Eagles field 1  
  13th 38 10:00 L27-L33 (13th) L27-L33 (13th) -:- Tempo Central  
  3rd 39 12:00 L34-L35 (3rd) L34-L35 (3rd) -:- Eagles Central  
  9th 40 12:00 W27-W30 (9th) W27-W30 (9th) -:- Eagles field 1  
  5th 42 14:00 W31-W32 (5th) W31-W32 (5th) -:- Eagles field 1  
  1st 41 15:00 W34-W35 (1st) W34-W35 (1st) -:- Eagles Central  



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací