Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Oblastní soutěže


  2015
PrahaVítězové
Pražský přebor mužů 
Pražský přebor kadetů1. Kotlářka Praha   2. Tempo Titans Praha   3. Eagles Praha    
Pražský přebor mladších kadetů1. SaBaT Praha   2. Eagles Praha   3. SK Kotlářka    
Pražský přebor žáků1. Tempo Titans Praha   2. Eagles Praha   3. SaBaT Praha    
Pražský přebor mladších žáků1. Joudrs Praha   2. Tempo Titans Praha   3. Eagles Praha    
Pražský přebor U71. Eagles Praha   2. SaBaT Praha   3. Tempo Titans Praha    
Jižní a západní ČechyVítězové
Jihozápadní přebor mužů1. Sharks Spálené Poříčí   2. Sokol Hluboká nad Vltavou B   3. Angels České Budějovice    
Jihozápadní přebor mladších kadetů 1. Sokol Hluboká nad Vltavou   2. Wolfs Domažlice   3. Sokol Hluboká nad Vltavou B    
Jihozápadní přebor žáků1. Sokol Hluboká nad Vltavou   2. Sharks Spálené Poříčí   3. Wolfs Domažlice    
Jihočeský přebor mladších žáků1. ZŠ Trhové Sviny   2. Sokol Hluboká nad Vltavou   3. Žraloci Ledenice    
Západočeský přebor mladších žáků1. Wolfs Domažlice   2. Sharks Spálené Poříčí   3. Baseball Plzeň    
Západočeský přebor U71. Wolfs Domažlice   2. Baseball Plzeň   3. SC Merklín    
Jihočeský přebor U71. Žraloci Ledenice   2. ZŠ Trhové Sviny   3. Sokol Hluboká nad Vltavou    
Severní ČechyVítězové
Severočeský přebor mužů1. Patriots Liberec   2. Blesk Jablonec B   3. Praotci Roudnice    
Severočeský přebor kadetů1. Patriots Liberec   2. TJ Lokomotiva Louny   3. Praotci Roudnice    
Severočeský přebor mladších kadetů1. Patriots Liberec   2. Baseball club Blesk   3. Praotci Roudnice    
Jižní MoravaVítězové
Jihomoravský přebor mužů1. Draci Brno C   2. Cardion Hroši Brno C   3. Technika Brno B    
Jihomoravský přebor kadetů1. Třebíč Nuclears   2. Draci Brno   3. Technika Brno    
Jihomoravský přebor mladších kadetů1. Draci Brno   2. Technika Brno   3. Třebíč Nuclears    
Jihomoravský přebor žáků1. Třebíč Nuclears   2. Draci Brno   3. Technika Brno    
Jihomoravský přebor mladších žáků U91. Draci Brno   2. Nuclears Třebíč 9   3. Pipas Brno    
Jihomoravský přebor přípravek U71. Draci Brno   2. Třebíč Nuclears   3. Olympia Blansko    
Jihomoravský přebor mladších žáků U81. Nuclears Třebíč 8   2. Draci Brno   3. Olympia Blansko    
Severní MoravaVítězové
Severomoravský přebor kadetů 
Severomoravský přebor mladších kadetů 
Severomoravský přebor žáků 
Severomoravský přebor mladších žáků 
Severomoravský přebor mladších žáků U7 
Východní ČechyVítězové
Východočeský přebor mužů 
Východočeský přebor mladších kadetů 
Východočeský přebor žáků 
Východočeský přebor ml.žáků coach pitch 
Východočeský přebor mladších žáků U81. Rytíři Trutnov   2. SK Klackaři Kostelec n./O.   3. Meteors Baseball Team Žamberk    
Východočeský přebor U71. Rytíři Trutnov   2. Meteors Baseball Team Žamberk   3. SK Klackaři Kostelec n./O. B