Oblastní soutěže


  2016
Region SeverozápadVítězové
Regionální přebor mužů Severozápad 
Regionální přebor U15 Severozápad 
Regionální přebor U13 Severozápad 
Regionální přebor U11 Severozápad 
Regionální přebor U9 Severozápad 
Regionální přebor U8 Severozápad 
Regionální přebor U7 Severozápad 
Region JihozápadVítězové
Regionální přebor U13 Jihozápad1. Sokol Hluboká nad Vltavou   2. Sokol Hluboká nad Vltavou B   3. Wolfs Domažlice    
Regionální přebor U11 Jihozápad1. Baseball Plzeň   2. Sokol Hluboká nad Vltavou   3. Sharks Spálené Poříčí    
Regionální přebor U9 Jihozápad1. Wolfs Domažlice   2. Baseball Plzeň   3. SC Merklín    
Regionální přebor U7 Jihozápad1. Baseball Plzeň   2. Sokol Hluboká nad Vltavou   3. Wolfs Domažlice    
Region SeverovýchodVítězové
Regionální přebor mužů Severovýchod1. SB Svoboda nad Úpou   2. Blesk Jablonec B   3. Meteors Baseball Team Žamberk    
Regionální přebor U15 Severovýchod1. Patriots Liberec   2. Meteors Baseball Team Žamberk   3. Rytíři Trutnov    
Regionální přebor U13 Severovýchod1. Patriots Liberec   2. Rytíři Trutnov   3. ZŠ Piráti Žacléř    
Regionální přebor U11 Severovýchod1. Sparks Mladé Buky   2. Rytíři Trutnov   3. Waynes Pardubice    
Regionální přebor U9 Severovýchod1. Rytíři Trutnov   2. Waynes Pardubice   3. SaB Orli Choceň    
Regionální přebor U8 Severovýchod1. SK Klackaři Kostelec n./O.   2. Waynes Pardubice   3. SaB Orli Choceň    
Regionální přebor U7 Severovýchod1. Rytíři Trutnov   2. Baseball club Blesk   3. SK Klackaři Kostelec n./O.    
Region JihVítězové
Regionální přebor mužů Jih1. Technika Brno B   2. Cardion Hroši Brno B   3. Pelikans Bučovice    
Regionální přebor U15 Jih1. Cardion Hroši Brno   2. Draci Brno   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U13 Jih1. Draci Brno   2. Technika Brno   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U11 Jih1. Draci Brno   2. Nuclears Třebíč 11   3. Olympia Blansko    
Regionální přebor U9 Jih1. Draci Brno   2. Olympia Blansko   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U8 Jih 
Regionální přebor U7 Jih 
Regionální přebor U6 Jih 
Region VýchodVítězové
Regionální přebor U15 Východ1. Arrows Ostrava   2. Gepardy Żory   3. Cobblers Zlín    
Regionální přebor U13 Východ1. Arrows Ostrava   2. Klasik Frýdek-Místek   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U11 Východ 
Regionální přebor U10 Východ1. Klasik Frýdek-Místek   2. Arrows Ostrava   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U9 Východ1. Skokani Olomouc   2. Cobblers Zlín   3. Klasik Frýdek-Místek    
Regionální přebor U8 Východ1. Skokani Olomouc   2. Klasik Frýdek-Místek   3. Rawa Katowice    
Regionální přebor U7 Východ1. Klasik Frýdek-Místek   2. Skokani Olomouc   3. HIT Opava