Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Oblastní soutěže


  2017
Region SeverozápadVítězové
Regionální přebor mužů Severozápad1. Kotlářka Praha B   2. Rakovník Red Crayfish    
Regionální přebor U15 Severozápad 
Regionální přebor U13 Severozápad 
Oblastní přebor U13 Severozápad 
Regionální přebor U11 Severozápad1. SaBaT Praha   2. Eagles Praha   3. Tempo Titans Praha    
Oblastní přebor Praha U9 Severozápad 
Oblastní přebor Středočeský U91. Miners Kladno   2. Piranhas Beroun   3. Rakovník Red Crayfish    
Regionální přebor U8 Severozápad1. Tempo Titans Praha   2. Eagles Praha    
Oblastní přebor Praha U7 Severozápad1. Kotlářka Praha   2. Tempo Titans Praha Blue   3. SaBaT Praha   3. Eagles Praha Green   3. Eagles Praha White    
Oblastní přebor Středočeský U71. Miners Kladno   2. Miners Kladno B   3. Piranhas Beroun    
Region JihozápadVítězové
Regionální přebor U11 Jihozápad1. Baseball Plzeň A   2. Sokol Hluboká nad Vltavou   3. Wolfs Domažlice    
Regionální přebor U9 Jihozápad1. Baseball Plzeň A   2. Sokol Hluboká nad Vltavou   3. Žraloci Ledenice    
Regionální přebor U7 Jihozápad1. Baseball Plzeň A   2. Baseball Plzeň B   3. ZŠ Trhové Sviny    
Region SeverovýchodVítězové
Regionální přebor U15 Severovýchod1. Patriots Liberec   2. Rytíři Trutnov    
Regionální přebor U13 Severovýchod1. Sparks Mladé Buky   2. Patriots Liberec   3. Waynes Pardubice    
Regionální přebor U11 Severovýchod1. Baseball club Blesk   2. Waynes Pardubice   3. Rytíři Trutnov    
Regionální přebor U9 Severovýchod1. Rytíři Trutnov   2. Waynes Pardubice   3. SaB Orli Choceň    
Regionální přebor U8 Severovýchod1. Rytíři Trutnov   2. Baseball club Blesk   3. SaB Orli Choceň    
Regionální přebor U7 Severovýchod1. Meteors Baseball Team Žamberk   2. SK Klackaři Kostelec n./O.   3. Rytíři Trutnov    
Region JihVítězové
Regionální přebor mužů Jih1. Technika Brno   2. Draci Brno C   3. Olympia Blansko B    
Regionální přebor U15 Jih1. Draci Brno   2. Třebíč Nuclears   3. Cardion Hroši Brno    
Regionální přebor U13 Jih1. Cardion Hroši Brno U13   2. Draci Brno   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U11 Jih1. Draci Brno   2. Cardion Hroši Brno   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U9 Jih1. Draci Brno   2. Třebíč Nuclears   3. Olympia Blansko    
Regionální přebor U8 Jih1. Draci Brno   2. Nuclears Třebíč 8   3. Cardion Hroši Brno    
Regionální přebor U7 Jih1. Cardion Hroši Brno   2. Draci Brno Flames   3. Oilers Hodonín    
Regionální přebor U6 Jih1. Draci Brno   2. Cardion Hroši Brno   3. Pipas Brno    
Region VýchodVítězové
Regionální přebor U15 Východ1. Arrows Ostrava   2. Gepardy Żory   3. Klasik Frýdek-Místek    
Regionální přebor U13 Východ1. Arrows Ostrava   2. Klasik Frýdek-Místek   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U11 Východ1. Klasik Frýdek-Místek Whites   2. Skokani Olomouc   3. Arrows Ostrava    
Regionální přebor U10 Východ1. Klasik Frýdek-Místek   2. Arrows Ostrava   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U9 Východ1. Arrows Ostrava   2. Klasik Frýdek-Místek   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U8 Východ1. Klasik Frýdek-Místek   2. Arrows Ostrava   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U7 Východ1. Skokani Olomouc   2. HIT Opava   3. Arrows Ostrava