Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Turnaje

  Reprezentace Místo akce Datum Vítěz 
BASEBALL INVITATIONAL EVENT 23 – 26.2.2017 
XXIX. Letní Univerziáda 20 – 29.8.2017 
Pražský baseballový týden 27.6. – 1.7.2017 
Mistrovství Evropy U23Brno, Trnava, Wels7 – 13.8.2017 
Mistrovství Evropy U15Rakousko17 – 23.7.2017 
Mistrovství světa U12Tchaj-wan28.7. – 6.8.2017 
Mistrovství Evropy U12Nizozemsko10 – 16.7.2017Itálie
  Mládež Místo akce Datum Vítěz 
ČBP U18 9 – 11.6.2017Cardion Hroši Brno
ČBP U15 15 – 18.6.2017Draci Brno
ČBP U13Praha8 – 11.6.2017Cardion Hroši Brno
ČBP U11 kvalifikace 19 – 21.5.2017Cardion Hroši Brno
ČBP U11 kvalifikace 19 – 21.5.2017Draci Brno
ČBP U11 15 – 18.6.2017Třebíč Nuclears
ČBP U10 - OPEN 22 – 24.9.2017 
ČBP U9 (Morava) 20 – 21.5.2017Nuclears Třebíč
ČBP U9 (Čechy) 20.5.2017Tempo Titans Praha
ČBP U8 - OPEN 15 – 17.9.2017 
Mistrovství republiky U18 6 – 8.10.2017 
Mistrovství republiky U15 29.9. – 1.10.2017 
Mistrovství republiky U13 - KVA 8 – 10.9.2017 
Mistrovství republiky U13  22 – 24.9.2017 
Mistrovství republiky U11 - KVA 15 – 17.9.2017 
Mistrovství republiky U11  29.9. – 1.10.2017 
Mistrovství republiky U9 - OPEN 8 – 10.9.2017 
  Oblasti Místo akce Datum Vítěz 
Kvalifikace Senior Leagueregion Jihozápad27 – 28.5.2017Region Jih
Kvalifikace Junior Leagueregion Východ27 – 28.5.2017Region Jih
Kvalifikace Little Leagueregion Severovýchod27 – 28.5.2017Region Jih
Stříbrný superpohár U10 - J 13 – 14.5.2017 
Stříbrný superpohár U10 - V 13 – 14.5.2017 
Stříbrný superpohár U10 - JZ 13 – 14.5.2017 
Stříbrný superpohár U10 - SZ 13 – 14.5.2017 
Stříbrný superpohár U10 - SV 13 – 14.5.2017 
Stříbrný Firstcup U8 - V 27 – 28.5.2017 
Stříbrný Firstcup U8 - SV 27 – 28.5.2017 
Stříbrný Firstcup U8 - JZ 27 – 28.5.2017 
Stříbrný Firstcup U8 - SZ 27 – 28.5.2017 
Stříbrný Firstcup U8 - J 27 – 28.5.2017 
  Ostatní Místo akce Datum Vítěz 
Little League IntermediatePraha5 – 8.7.2017LL France Ile-de-France 2
Little League SeniorNovara3 – 8.7.2017Italy
Little League JuniorKutno1 – 8.7.2017Czech
Akademické MČR 12 – 13.6.2017 
CEB CupPraha, Brno7 – 11.6.2017 
Mistrovství republiky veteránů 40+ 1 – 3.9.2017 
Letní ODM U15Brno24 – 29.6.2017Praha
Supercup U10 2 – 4.6.2017 
Zlatý Firstcup U8Hroši Brno23 – 25.6.2017