KR ČBARozhodčí
Richter, Vladimír
předseda
Kaigl, Miroslav
člen
Kroupa, Jiří
člen
Kulhánek, David
člen
Přibyl, František
člen
Adamec, Tomášindividuální členové
Bartoš, ViktorOrlice Choceň
Beneš, OndřejCardion Hroši Brno
Borůvka, JakubSkokani Olomouc
Bulvas, OndřejTempo Titans Praha
Cejpek, MiroslavTřebíč Nuclears
Černý, Tomášindividuální členové
Dědek, MatějEagles Praha
Dolina, LiborCannibals Šumperk
Drápal, RomanSkokani Olomouc
Dufek, MartinCardion Hroši Brno
Dupal, KryštofSaBaT Praha
Fajmon, VladimírSkokani Olomouc
Filgas, JonášFulleros de la Habana
Gongol, Ondřejindividuální členové
Hadzima, Martinindividuální členové
Holcapfel, RenéArrows Ostrava
Jabrocký, Jánindividuální členové
Jaksch, KarelFulleros de la Habana
Janda, JakubSokol Hluboká nad Vltavou
Janda, PetrSokol Hluboká nad Vltavou
Jankovič, Mojmírindividuální členové
Kachtík, Radomírindividuální členové
Kaigl, Miroslavindividuální členové
Konvalinka, MiroslavOlympia Blansko
Kroupa, Jiříindividuální členové
Kulhánek, Davidindividuální členové
Mach, VáclavWolfs Domažlice
Maňas, JanOld Boys Praha
Mareš, JakubTempo Titans Praha
Mlčák, RadekSkokani Olomouc
Moravec, Richardindividuální členové
Novota, JiříSokol Hluboká nad Vltavou
Podhájecký, PavelOrlice Choceň
Přibyl, Františekindividuální členové
Procházka, MatoušSaBaT Praha
Prokop, Jaroslavindividuální členové
Richter, Vladimírindividuální členové
Rubeš, JanTechnika Brno
Rumler, Martinindividuální členové
Rychecký, BronislavPraotci Roudnice
Sečkar, Aloisindividuální členové
Srbecký, JiříTJ Lokomotiva Louny
Surý, MartinArrows Ostrava
Šimota, Richardindividuální členové
Špilauer, TomášSokol Hluboká nad Vltavou
Šrámek, Pavel stSharks Spálené Poříčí
Štrba, JakubTempo Titans Praha
Tesařík, JanTřebíč Nuclears
Tománek, PetrTJ Lokomotiva Louny
Tůma, Radomírindividuální členové
Vedlich, Rostislavindividuální členové
Vičar, Marekindividuální členové
Vlček, Martinindividuální členové
Vohánka, KarelEagles Praha
Zbožínek, Matoušindividuální členové

Nominace rozhodčích

Aktuální nominace

Program Komise rozhodčích