ČBP U15 - 2017

 Poř.Skupina A W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Eagles 5001,00076:1610
2 Draci 4100,80079:129
3 Technika 3200,60066:428
4 Kotlářka 2300,40031:547
5 Wolfs 1400,20018:886
6 Sokol Hluboká 0500,00017:755

 Poř.Skupina B W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Nuclears 3100,75042:237
  SaBaT 3100,75048:227
3 Hroši 2200,50039:366
  Olympia 2200,50029:416
5 Arrows 0400,00015:514

 Čtvrtek   15.6.2017
      Hřiště Hřiště A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  1   12:00    Eagles Praha  Kotlářka Praha  11 : 0  A 
  3   14:00    Wolfs Domažlice  Draci Brno  1 : 21  A 
  5   16:00    Sokol Hluboká nad Vltavou  Eagles Praha  6 : 15  A 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  2   12:00    Olympia Blansko  SaBaT Praha  3 : 12  B 
  4   14:15    Cardion Hroši Brno  Nuclears Třebíč  11 : 7  B 
  6   16:30    Wolfs Domažlice  Technika Brno  6 : 25  A 
  7   18:30    Draci Brno  Kotlářka Praha  21 : 1  A 
 Pátek   16.6.2017
      Hřiště Hřiště A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  8   10:00    SaBaT Praha  Cardion Hroši Brno  9 : 7  B 
  10   12:15    Arrows Ostrava  Olympia Blansko  4 : 10  B 
  12   14:30    Nuclears Třebíč  SaBaT Praha  11 : 6  B 
  14   16:45    Arrows Ostrava  Cardion Hroši Brno  9 : 11  B 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  9   10:00    Eagles Praha  Wolfs Domažlice  20 : 0  A 
  11   12:00    Technika Brno  Sokol Hluboká nad Vltavou  21 : 0  A 
  13   14:00    Kotlářka Praha  Wolfs Domažlice  17 : 1  A 
  15   16:00    Draci Brno  Sokol Hluboká nad Vltavou  16 : 2  A 
  16   18:00    Kotlářka Praha  Technika Brno  0 : 17  A 
 Sobota   17.6.2017
      Hřiště Hřiště A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  17   10:00    Technika Brno  Draci Brno  0 : 14  A 
  19   12:00    Sokol Hluboká nad Vltavou  Kotlářka Praha  4 : 13  A 
  21   14:00    Technika Brno  Eagles Praha  3 : 22  A 
  23   16:00    Eagles Praha  Draci Brno  8 : 7  A 
  25   18:00    Wolfs Domažlice  Sokol Hluboká nad Vltavou  10 : 5  A 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  18   09:30    Nuclears Třebíč  Arrows Ostrava  9 : 1  B 
  20   11:45    Olympia Blansko  Cardion Hroši Brno  11 : 10  B 
  22   14:00    SaBaT Praha  Arrows Ostrava  21 : 1  B 
  24   16:15    Nuclears Třebíč  Olympia Blansko  15 : 5  B 
 Neděle   18.6.2017
      Hřiště Hřiště A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  26   09:30    Eagles Praha  SaBaT Praha  12 : 0 Podrobnosti o utkání: 1A vs. 2B (SF)... 
  29   11:30    Kotlářka Praha  Cardion Hroši Brno  0 : 9 Podrobnosti o utkání: 4A vs. 4B (o 7.)... 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  27   09:30    Nuclears Třebíč  Draci Brno  4 : 16 Podrobnosti o utkání: 1B vs. 2A (SF)... 
  30   11:30    Olympia Blansko  Technika Brno  3 : 12 Podrobnosti o utkání: 3A vs. 3B (o 5.)... 
  32   13:30    SaBaT Praha  Nuclears Třebíč  14 : 10 Podrobnosti o utkání: L26 vs. L27 (o 3.)... 
  33   15:30    Eagles Praha  Draci Brno  6 : 7 Podrobnosti o utkání: W26 vs. W27 (finále)... 
      Hřiště Tempo
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  28   10:00    Sokol Hluboká nad Vltavou  Arrows Ostrava  1 : 19 Podrobnosti o utkání: 6A vs. 5B (o 9.-11.)... 
  31   12:00    Arrows Ostrava  Wolfs Domažlice  7 : 5 Podrobnosti o utkání: 5B vs. 5A (o 9.-11.)...